Szkoła Języka Angielskiego

Informacje, które warto znać

Wady nauki w szkole językowej

Wady nauki języka angielskiego dotyczą tylko dwóch sfer. Nie stanowią wielkiej przeszkody, mogą być jednak pewnym wyzwaniem. Pierwsza wada to potrzebny czas na kompleksową naukę języka. Niestety, ale angielskiego nie nauczymy się w dwie minuty. Na poznanie podstaw trzeba minimum trzy miesiące. Przypominamy - podstaw, czyli potrzebnych słówek oraz kilku czasów, które są najpopularniej wykorzystywane. Jeżeli chcemy poznać język angielski od podszewki - czas ten racjonalnie się wydłuża. Tak naprawdę nie da się określić dokładnego czasu nauki, gdyż każdy kursant może zupełnie inaczej przyswajać wiedzę.

Druga wada to wymogi finansowe. Zakup podręcznika, słownika, zestawu z płytą CD lub zapisanie się na dodatkowe lekcje nauki języka angielskiego - to wszystko generuje koszty. Dla dzieci z biednych rodzin organizuje się darmowe kursy, aby nie odcinać im drogi od oświaty lingwistycznej. Gorzej z osobami dorosłymi, które nie mają pieniędzy, ale chcą rozpocząć naukę. Tu mamy dobrą wiadomość - oferowany przez nas kurs jest tani, dostępny niemalże na każdą kieszeń.

Free Web Hosting